INFORMACE - O SPOLEČNOSTI


Obchodní společnost GARANCIA, s.r.o. Kolín vznikla už v roce 1992 a po celou dobu, která od jejího vzniku uplynula, úspěšně rozvíjí a provozuje dnes již relativně specializovaný

VELKOOBCHOD KARTÁČNICKÝM A ÚKLIDOVÝM ZBOŽÍM

Se svou plnosortimentní a celorepublikovou distribucí je GARANCIA Kolín největším velkoobchodem v ČR. Celkový počet skladových položek přesahuje číslo 3 500! Je samozřejmé, že jakožto specializovaný distributor jsme i na vrcholu sezóny plně zásobeni ve všech položkách, naše ceny i systém slev jsou mimořádně motivující, rozlišujeme pro zákazníka zcela jasně kvalitu HOBBY a PROFESSIONAL. Umíme podat dokonalou technickou informaci k užití, technologii, skladbě i chemickému složení výrobků. Nabízené kolekce zboží pocházejí z tuzemska i ze zahraničí. K distribuci máme odpovídající technické podmínky - moderní skladový areál ve Velkém Oseku, Za Dráhou 778 je nejen v příznivé dopravní poloze u dálnice D11, ale je především vybaven k distribuci „v malém“.

Koncepce prodeje prostřednictvím e-shopu (internetový obchod) na tuto technologii v distribuci a balení logicky navazuje.

Vedle distribuce zboží na objednávky z e-shopu máme přirozeně široký okruh stálých, registrovaných zákazníků. Staráme se o své zákazníky osobně – naši obchodní zástupci pravidelně i na vyžádání přijíždějí do prodejen i řemeslnických středisek, umísťují a osazují prodejní stojany, doporučí Vám nejvhodnější skladbu zboží v zájmu Vašeho obratu, pomohou s objednáváním i technickými informacemi. GARANCIA Kolín ve své obchodní činnosti vždy kladla mimořádný důraz na dlouhodobé a spolehlivé partnerství. Naprostá většina z téměř 1 500 odběratelů a dodavatelů jsou dlouholetí partneři a mnohé už dávno počítáme ke svým přátelům. V tomto pojetí vztahů spatřujeme také hlavní zdroj stability a úspěšného rozvoje firmy.

Centrum společnosti jako takové je v domě GARANCIA na ústředním kolínském náměstí, kde také najdete ostatní divize společnosti – Realitní kancelář a vzdělávací Manažerské centrum. Věříme, že najdete dobrý důvod k vyhledání kontaktů s námi, protože my chceme a umíme dělat dobrý a poctivý obchod.